Společnost eCENTRE se stala členem KOMODITNÍ BURZY PRAHA - BLOG - e-komoditni-burza

Burzovní obchody na KBP
Přejít na obsah

Společnost eCENTRE se stala členem KOMODITNÍ BURZY PRAHA

e-komoditni-burza
Vytvořil v O nás ·
Dne 1.6.2012 se společnost eCENTRE stala členem Komoditní burzy Praha.  Rozšiřuje tak své služby v oblasti výběrových řízení na dodavatele  energií. Nově nabídne svým zákazníkům možnost realizace takového  výběrového řízení také formou nákupu přes komoditní burzu.                                       
                                                      
Komoditní burza Praha  (KBP) je instituce zřízená podle zákona č. 229/1992 Sb. o komoditních  burzách. Státní dozor vůči burze vykonává Ministerstvo zemědělství ČR,  do kompetence kterého KBP spadá.
KBP je na trhu již od roku 2002. Původně se však zaměřovala především na agrární komodity, dříví a dřevní
hmotu.
Komoditní burza Praha nyní nabízí nové  možnosti ve spolupráci s dohodcem, který je odborníkem na realizaci  veřejných zakázek. Dohodcem a garantem pro obchodování s komoditami elektřina, zemní plyn a nafta se stává společnost eCENTRE,  která má velmi bohaté zkušenosti s realizací elektronických výběrových  řízení pro veřejnou správu, a která byla nejen u těchto komodit  průkopníkem centralizovaného zadávání veřejných zakázek.
Oficiální vyjádření Komoditní burzy Praha viz níže najdete rovněž na webových stránkách KBP zde:
Burzovní komora Komoditní burzy Praha  rozhodla na svém zasedání dne 17.04.2012 o přijetí nového člena burzy  společnosti eCENTRE, a.s., IČ: 27149862, se sídlem Jankovcova 1595/14,  170 00 Praha 7. Po schválení povolení na přijetí za člena příslušným  orgánem státní správy a složením zápisného, se společnost eCENTRE, a.s.  stala dne 01.06.2012 členem Komoditní burzy Praha.
Bez komentářů


nejlevnější elektřina na Komoditní burze Praha

Spřátelené weby

Návrat na obsah